TRANSLATE
Multumim!
Publicitate

HOSTINGER.ro

Recomandari

RO-
DATASAT

RO-
e-avantaj

4G
WiMAX

Service TV

Softuri TV
RENT
Parteneri

DTH - receptie TV satelit

Depanare Grup

e-Decodare Grup

Ремонт аппаратуры (схемы, справочники, документация)

Publicitate

Top postatori
Costin (3784)

stanley (719)

BUGHIU (630)

titus08 (458)

fox (154)

nicumicu47 (103)

Florin Tv (96)

schiopuion (83)

ionica68 (75)

dan2626 (66)

Cei mai activi postatori ai lunii
Costin

titus08

ionut77

mercenarx

Ioan Nagy

Florin Tv

coconut

schiopuion

kandriu

viorelus

Google PageRank
Powered by MyPagerank.Net
Informatii trafic
Google bot

Atentie la secretara !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Atentie la secretara !

Mesaj Scris de Costin la data de Mar 17 Feb 2009 - 19:30

Acum doua saptamani a fost ziua mea. Cand m-am trezit dimineata nu ma simteam prea bine dar speram ca sotia o sa-mi cante "Multi ani traiasca..." si eventual o sa-mi dea un cadou, dar ea nu mi-a zis nici macar buna dimineata... Copiii si ei s-au asezat la micul dejun fara sa ma felicite.

Am ajuns deprimat la birou, cand am intrat pe usa, secretara plina de euforie mi-a zis "La multi ani!"... M-am simtit un pic mai bine, macar ea si-a adus aminte de ziua mea...

Am lucrat normal si spre dezamagirea mea nimeni din prieteni sau rude nu m-a sunat sa ma felicite. Aprope de pranz secretara a intrat la mine in birou si mi-a zis: " Ce ar fi sa mergem sa mancam impreuna " I-am raspuns ca e cea mai buna propunere pe care am auzit-o in toata ziua si am acceptat.

Am ales un restaurant intim unde am mancat bine, am baut si ne-am distrat de minune. In masina, in drum spre birou, ea mi-a zis: " Intr-asa o zi speciala de ce sa ne mai intoarcem la birou, mai bine vino la mine acasa si continuam sa ne distram!"... "Bine!" am zis "hai, si asa mai bem cate un paharel"...
Odata ajunsi in apartamentul secretarei mi-a zis: "Sper ca nu te deranjeaza daca am sa ma simt mai 'comoda' "... "Nuuuu, nici o problema" i-am raspuns, iar in sinea mea ma gandeam ca o sa fie o experienta interesanta.

Ea a intrat in dormitor si dupa cateva clipe a iesit........ cu un tort imens cu lumanari, urmata de sotia mea, copiii, prieteni si rude, care cantau in cor "La multi ani!" ...iar eu stateam ca un idiot in chiloti in mijlocul sufrageriei...

Asta e motivul pentru care am dat-o afara pe secretara... Cu sentimentele nu se joaca!

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin 12 Mar 2010 - 20:00, editata de 1 ori
Costin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 3784
Varsta : 55
Localizare : RO
Stare de spirit : optimist
Data de inscriere : 11/11/2008

http://www.e-rusu.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: